قصه اصفهان بازار

به روز رسانی : دسامبر 18, 2020 تعداد مراجعه شما :

اصفهان بازار بستری برای ایجاد فروشگاه های اینترنتی کوچک ، برای انواع کسب و کارها ست . و با اجتماع کسب و کارها در این بستر ، امکان مقایسه محصولات و قیمتها و بازخورد گرفتن ازخریداران و افزایش سهم فروش کالا و خدمات‌ در بستر دیجیتال مهیا شد است .

در اینجا صاحبان مشاغل از هر شهر و روستایی ، بیشتر دیده می‌شوند و مشتریان بیشتری جذب میکنند . محصولات خود را بی واسطه و مستقیم به دست مصرف کننده میرسانند .

خریداران در اصفهان بازار به آسانی محصولات مورد نیاز خود را پیدا میکنند . محصولی که شاید برای یافتن آن باید مدتها درخیابانها و فروشگاه های مختلف ، با صرف وقت زیاد و سوزاندن سرمایه ملی مان ، آن را جستجو میکردند . حالا به راحتی محصول مورد نیاز خود را در اصفهان بازار جستجو کرده ، با فروشندگان گفتگو می‌کنند و دیدگاه‌ها و تجربه‌های خرید دیگران را می‌ خوانند . قیمتها را به راحتی مقایسه میکنند و در نهایت بهترین محصول را انتخاب میکنند .

با خرید اینترنتی از اصفهان بازار از آلوده کردن محیط زیست خود داری کنید.

با خرید اینترنتی از آلوده کردن محیط زیست خود داری کنید.

اصفهان بازار چگونه کار می‌کند؟


«فروشنده گان» در اصفهان بازار به رایگان غرفه خود را ثبت میکنند و محصولاتشان را در غرفه‌ عرضه می‌کند و درباره محصول با خریداران گفتگو می‌کنند.
«خریداران» در اصفهان بازار با دنیایی از محصولات کسب‌ وکارهای کوچک مواجه می‌شوند. تجربه‌های دیگر خریداران را می‌خوانند و هزینه محصول خریداری شده را ازدرگاه پرداخت امن می‌پردازند.
«اصفهان بازار» پس از رسیدن محصول بدست خریدار و اعلام رضایت او ، با غرفه‌دار تسویه حساب می‌کند.

اصفهان بازار  |  تسویه حساب با فروشندگان